top of page

Haftalık Bülten Üyeliği Kapsamı

  1. Haftalık bülten pazar günleri https://www.hysteriantv.com/haftalik-bulten adresinde yayınlanıyor, yayınlanınca üyelere mail ile bildirim yapılıyor. 

  2. Örnek bültene buradan ulaşabilirsiniz.

  3. Hafta içi yapılan güncel değerlendirmeler, açılan veya kapatılan pozisyonlar ise anlık olarak Telegram grubundan paylaşılıyor.

  4. Üyelik için önce aşağıdaki gizlilik ve bilgilendirme sözleşmesinin onaylanması gerekmektedir.

  5. Bülten içeriğine dair 3. kişi ve kurumlar ile konuşmak yasaktır. 

  6. HAFTALIK BÜLTEN KAPSAMINDA AKTARILAN BİLGİ VE YORUMLAR EĞİTİM AMAÇLIDIR, YATIRIM DANIŞMANLIĞI VE YATIRIM TAVSİYESİ KAPSAMINDA DEĞİLDİR.

  7. Yukarıda yazılı olan maddeleri kabul ediyorsanız üyelik prosedürünü tamamlamak için aşağıda detayı paylaşılan sözleşmeyi okuyun, ekran görüntüsünü alın, "Sözleşmeyi okudum, anladım , kabul ediyorum" yazarak Ad-Soyad belirterek ekran görüntüsü ile beraber lütfen buraya tıklayıp mail atın . 

HAFTALIK BÜLTEN İÇERİĞİNİN KORUNMASINA YÖNELİK GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

 

1- Taraflar

 

Bir tarafta Hysterian TV  (bu sözleşmede kısaca eğitmen olarak anılacaktır.)

Diğer tarafta ise bu sözleşmeyi okuyup kabul ettiğini belirten maili yollayıp ödemeyi yapan kişi (bu sözleşmede kısaca katılımcı olarak anılacaktır.) aralarında aşağıdaki koşullarda anlaşmışlardır.

 

2- Sözleşmenin Konusu

 

Sözleşmenin konusu HAFTALIK BÜLTEN programı kapsamında anlatılan bilgiler, teknikler, yöntemler ve paylaşılan dökümanlar ile medya ortamlarıdır. Eğitmen tarafından söylenen, yazılan, çizilen tüm ifadeler, grafikler, dosyalar, ses kayıtları ve video kayıtları yatırım tavsiyesi değildir, kişisel görüşleridir ve eğitim amacıyla paylaşılmaktadır.

Eğitmen , yatırım danışmanı değildir.

 

 

3- Gizli Bilginin Tanımı

 

Katılımcıya, bu eğitimde eğitmen tarafından anlatılan bilgi, Teknik, yöntem, araç, döküman ve medya ortamlarınının tamamı gizli bilgi olarak kabul edilir.

 

4- Tarafların Yükümlülükleri

Katılımcı, eğitim kapsamında öğretilen ve kendisine sunulan şeylerin tamamen kişisel kullanım için sunulduğunu kabul eder. Eğitmen tarafından paylaşılan ve yukarıda Gizli Bilgi olarak tanımlanan şeyleri üçüncü kişilerle, sosyal media ile veya ticari bir hizmet olarak paylaşamaz.

 

 

5- Sözleşmenin Süresi

 

İşbu sözleşmenin konusunu oluşturan gizliliğe riayet yükümlülüğü, bu sözleşmenin imzalanması ile başlayıp bu çalışmanın bitiminden sonra da devam edecektir.

 

6- Tebligat

 

Taraflar, iletişim kurdukları mail adreslerinin sahipliğini ve doğruluğunu teyit eder, her türlü bildirim ve teslim için yukarıda belirtilen adreslerin kullanılacağını kabul ederler.

 

7- Uyuşmazlık

 

İşbu sözleşmeden dolayı ihtilaf vukuunda İzmir mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olacaktır. Sözleşme tarafların karşılıklı rıza ve muvafakatleriyle , "Sözleşmeyi okudum, anladım , kabul ediyorum"  yazılı maili attıkları tarihte onaylanmış sayılır.

bottom of page