top of page
Ara

HİSSE TEKNİK ANALİZLERİ BAŞLIYOR

Youtube videolarımın yorum kısmına soru olarak yazılan hisselerden "Teknik Analiz" olarak anlamlı bir yapı gördüklerimi buradan paylaşmaya başlayacağım.

Grafikler mümkün olduğunca sade bir şekilde ve yorumsuz olacak.

Destek - Direnç ve Formasyon hedefi grafiğin üzerinde işaretli olacak.


Benim işlem tarzım şöyle;

Mümkün olduğunca desteğe yakın alıp Destek kırılmadığı sürece dirence kadar long yönlü işlem yapmak, dirence yaklaştıkça kar almak, desteğin kırıldığını gördüğümde ise stop olmak.

Şirketle veya piyasalarla ilgili yeni bir haber akışı görürsem anlık olarak buna göre işlemlerimi kapatabilirim, gerekirse hedge amaçlı ters yönlü işlemler de açabilirim.


Ben yatırım danışmanı değilim, mesleği mühendislik olan bir YATIRIMCI ve TRADER'ım. Yaptığım ve yapacağım yorumlar kişisel görüşlerimdir. Hiç bir kişi, grup veya zümre ile ortak hareket etmiyorum, tamamen bireysel portföyümle işlemler yapıyorum.


Yazdıklarım ve söylediklerim YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.


Net ifade ettiğimi düşünüyorum, soru işareti olan varsa hysterian@hysteriantv.com mail adresinden sorabilir, anlamlı bir soru ise cevaplarım :)


 

ÖNEMLİ YASAL UYARI

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Ulaşmış olduğunuz bu site kapsamındaki gerek sözel gerekse de grafik bilgiler ulaşılabilen ilk kaynaklardan iyi niyetle ve doğruluğu, geçerliliği, etkinliği velhasıl her ne şekil ve surette olursa olsun herhangi bir karar dayanak oluşturması hususunda herhangi bir teminat, garanti oluşturmadan yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla toplanmıştır. Hysterian TV ve site yazarları her an hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir ve/veya ortadan kaldırabilir. Genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olan işbu site kapsamı bilgiler hiçbir şekil ve surette Hysterian TV ve site yazarları herhangi bir taahhüdünü tazammun etmediğinden, bu bilgilere istinaden her türlü özel ve/veya tüzel kişiler tarafından alınacak kararlar, varılacak sonuçlar ve oluşabilecek her türlü riskler bizatihi bu kişilere ait olacaktır. Hiçbir şekil ve surette ve her ne nam altında olursa olsun, her türlü gerçek ve/veya tüzel kişinin gerek doğrudan gerek dolayısı ile uğrayacağı maddi ve/veya manevi zararı, kâr mahrumiyeti, velhasıl her ne nam altında olursa olsun uğrayabileceği zararlardan hiçbir şekil ve surette Hysterian TV ve site yazarları sorumlu tutulamayacaktır.


Comments


bottom of page